Kapitalizm.pl

Portal finansów osobistych

O nas

Serwis Kapitalizm.pl jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na merytoryczną dyskusję poświęconą finansom osobistym. “Obyś żył w ciekawych czasach!” – głosi stara chińska klątwa. Właśnie takich czasów doczekaliśmy. W zmieniającym się świecie wygrywają ci, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Dzisiaj nie ma już prostych rozwiązań.

Kapitalizm.pl ma stać się źródłem informacji o rynkach finansowych. Jego ideą jest dostarczanie aktualnych i sprawdzonych wiadomości dotyczących inwestowania, oszczędzania oraz ubezpieczania się od ryzyka towarzyszącego nam w coraz bardziej niebezpiecznym świecie.

Właścicielem serwisu jest Paweł Rudzki.

Paweł Rudzki jest z wykształcenia fizykiem, a swoją edukację poszerzał w ramach studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Aktualnie pracuje w Biurze Regionalnym Kraków 2 AEGON Polska w Krakowie, jego numer licencji KNF to R40904. Zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem finansowym w szczególności – inwestowaniem, sprawdzaniem “starych” polis ubezpieczeniowo-inwestycyjnych, gwarantowanymi programami emerytalnymi, ubezpieczeniami na życie, majątkowymi, komunikacyjnymi. W październiku 2011 ukończył kurs “Certyfikowanego Doradcy Finansowego” organizowany przez Europejską Akademię Doradców Finansowych.

Kontakt: rudzki(at)kapitalizm.pl; tel. 508195570

Reklama