Kapitalizm.pl

Portal finansów osobistych

Szlachetne zdrowie…

Posted on | August 8, 2018 | Comments Off

Nikt z nas nie lubi chorować. Szczególnie jeżeli prowadzi działalność, a każda wizyta w przychodni zabiera czas. Dużo czasu!

Jakże często spotyka nas przypadek “wyczerpanego limitu”. Przychodzimy do lekarza bo na przykład boli nas gardło, łamie w kościach no i ogólnie nas “bierze”. A tu pełno ludzi. Śmiało idziemy do rejestracji, gdzie pani stwierdza “mam już komplet do lekarza, proszę podejść i spytać czy zostanie pan przyjęty”. No moment, albo mamy komplet i koniec, albo mam pytać… Pomijając kwestię, że chyba może zadzwonić do niego? Będzie prościej… Idziemy do lekarza, który łaskawie nas przyjmuje. Sama wizyta trwa 5 minut, czekanie na nią 65, jak dobrze pójdzie. Trzeba mieć zdrowie do chorowania..

Czy można to zmienić? No jasne! Najprościej nie chorować :) Nie zawsze się udaje, niestety. Prościej zakupić prywatny abonament medyczny, który pozwoli nam uniknąć problemów kolejkowych, rejestracyjnych i “lekarza, który przyjmie lub nie”. Mam pakiet, źle się czuję, dzwonię na infolinię, kierują mnie do odpowiedniej placówki, idę, nie czekam w kolejce, badanie, leczenie.

Oszczędność czasu, i zdrowia! Co więcej, Twój pracownik też może z tej opcji skorzystać – on będzie Ci wdzięczny, bo dostaje bonus do wynagrodzenia, a Ty będziesz się cieszył, że szybciej wróci do pracy. I jeszcze to w koszty wrzucisz. Czego chcieć więcej?

Zapraszam do kontaktu, szczegóły można znaleźć na stronie zdrowie.kapitalizm.pl

Komentarze

Comments are closed.

Reklama